Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024

Üroonkoloji Notlarım-1

  • Kitaplar
  • 13 Ekim 2017
  • 1.374 kez görüntülendi

Üroonkoloji Notlarım-1

Prof. Dr. Çetinkaya’dan bir bilimsel kitap daha “ÜROONKOLOJİ NOTLARIM-1”

Yurt içi ve yurt dışı birçok dergide bilimsel çalışmaları yayınlanan ve tıp alanında çeşitli kitaplara bölüm yazarlığı yapan Prof. Dr. Mesut Çetinkaya’nın yeni kitabı, Türkiye’deki tıp fakültelerinin üroloji klinikleri ile eğitim hastanelerinin üroloji kliniklerine ücretsiz dağıtılacak.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Mesut Çetinkaya, “Üroonkoloji Notlarım-1” isimli yeni kitabını yayımladı.  “Üroonkoloji Notlarım-1” isimli yeni kitabı, böbrek, mesane, idrar kanalı, prostat, testisler ve penis kanserleri ile ilgili son 6 yıl içinde dünyada yayınlanmış çalışmaların özetini ve Prof. Dr. Mesut Çetinkaya’nın uzman görüşlerini içeriyor.

Kitabın daha çok üroloji uzmanlarına ve doçentliğe hazırlık seviyesinde olanlara hitap ediyor bu nedenle üroloji alanında uzmanlık düşünen akademisyenlere bu kitabın faydalı olacaktır.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Mesut Çetinkaya’nın 1994 yılında yayımlanan “Ürolojide Yeterlilik”  ve 2015 yılında yayınlanan “Prostat Gerçeği” ‘isimli iki kitabı daha bulunuyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.